Yritysmyynti

Kärkkäisen yritysmyynti

Kärkkäisen yritysmyynti on paluuta juurille. Se tuo Kärkkäisen laajan tuotevalikoiman yrityksesi luo – aivan kuten maakuntia kiertävä linja-automyymälä yhtiön alkuaikoina.


J. Kärkkäinen Oy:n yritysmyynti tarjoaa yrityksille suuren valikoiman laatumerkkejä saman katon alta. Toiminnan lähtökohtana on aito kiinnostus asiakkaista sekä heidän yksilöllisistä tarpeistaan. Yli 200 000 tuotteen valikoimasta  löydämme ratkaisun joka vastaa juuri teidän yrityksenne tarpeita. Tarjoamme yrittäjille mahdollisuuden keskittyä omaan liiketoimintaansa Kärkkäisen yritystilin avulla.


Yritysmyynnin palvelut toteutetaan ammattitaitoisesti yrittäjähenkisen henkilöstön avulla, korostaen edullisuutta ja ostamisen helppoutta. Kaikki hankinnat yhdeltä toimittajalta, yhdellä laskulla ja yhdellä toimituksella – eikä sisällä laskutuslisiä! Ota yhteyttä myyjiimme jo tänään!

 

Ota yhteyttä:

 

Pohjois-Suomi:

Petteri Holappa, p. 010 346 5806 (petteri.holappa@karkkainen.com)


Pohjois-Pohjanmaa:

Henri Kärkkäinen, p. 010 430 3313 (henri@karkkainen.com)

Timo Vanhala p. 010 430 3282  (timo.vanhala@karkkainen.com)


Keski-Suomi:

Jari Ahola, p. 050 420 3442 (jari.ahola@karkkainen.com)
 

Etelä-Suomi:

Martti Österman, p. 050 420 3301 (martti.osterman@karkkainen.com)

Jouko Eskelinen, p. 050 420 3535 (jouko.eskelinen@karkkainen.com)


Koko Suomi:

Jukka Viinikainen, johtaja yritysmyynti p. 010 430 3309 (jukka.viinikainen@karkkainen.com)

Tuomo Kellokoski, myyntijohtaja p. 010 430 3070 (tuomo.kellokoski@karkkainen.com)

Hannu Haikara, p. 010 430 3405 (hannu.haikara@karkkainen.com)

Hilkka Hirvi, p. 010 430 3031 (hilkka.hirvi@karkkainen.com)

Puheluiden hinnat ovat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24 %)
 

» Lue lisää yritysmyynnin sivuilta!