Yritysmyynti

Kärkkäisen yritysmyynti

Kärkkäisen yritysmyynti on paluuta juurille. Se tuo Kärkkäisen laajan tuotevalikoiman yrityksesi luo – aivan kuten maakuntia kiertävä linja-automyymälä yhtiön alkuaikoina.


J. Kärkkäinen Oy:n yritysmyynti tarjoaa yrityksille suuren valikoiman laatumerkkejä saman katon alta. Toiminnan lähtökohtana on aito kiinnostus asiakkaista sekä heidän yksilöllisistä tarpeistaan. Yli 200 000 tuotteen valikoimasta  löydämme ratkaisun joka vastaa juuri teidän yrityksenne tarpeita. Tarjoamme yrittäjille mahdollisuuden keskittyä omaan liiketoimintaansa Kärkkäisen yritystilin avulla.


Yritysmyynnin palvelut toteutetaan ammattitaitoisesti yrittäjähenkisen henkilöstön avulla, korostaen edullisuutta ja ostamisen helppoutta. Kaikki hankinnat yhdeltä toimittajalta, yhdellä laskulla ja yhdellä toimituksella – eikä sisällä laskutuslisiä! Ota yhteyttä myyjiimme jo tänään!

 

Ota yhteyttä:

 

Pohjois-Suomi:

Reijo Niskasaari, p. 010 430 3288 (reijo.niskasaari@karkkainen.com)


Pohjois-Pohjanmaa:

Henri Kärkkäinen, p. 010 430 3313 (henri@karkkainen.com)


Keski-Suomi:

Jari Ahola, p. 010 430 3315 (jari.ahola@karkkainen.com)
 

Etelä-Suomi:

Antti Kaarlela, p. 010 430 3284 (antti.kaarlela@karkkainen.com)
 

Toimisto / myynti koko Suomi:

Toimistopäällikkö Hilkka Hirvi, p. 010 430 3031 (hilkka.hirvi@karkkainen.com)

Hannu Haikara, p. 010 430 3405 (hannu.haikara@karkkainen.com)

Riitta Hautamäki, p. 010 430 3362 (riitta.hautamaki@karkkainen.com)
 

Tilaukset:

yritysmyynti@karkkainen.com
p. 010 430 3280
 

Puheluiden hinnat ovat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24 %)
 

» Lue lisää yritysmyynnin sivuilta!